Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany
Eesti keeles | По-Русски

Võta ühendust

Sven, 24 aastane
Alguses ma ei usaldanud seda meetodit, kuid juba kahe nädala pärast oli märgata esimesi tulemusi. Ei, peenis ei kasvanud hiiglasuureks, kuid tunnetasin seksuaalse võimsuse suurenemist ja mu peenis muutus tunduvalt tugevamaks.
Peeter, 35 aastane
Tahan öelda, et juba pärast esimese nädala lõppu tundsin muutusi – suutsin tunduvalt kauem säilitada erektsiooni
Argo, 26 aastane
Kaks nädalat treeninguid ja ma ei tunne oma peenist peeglisse vaadates ära! Isegi mu tüdruk ütles, et olen nüüd voodis vastupidavam
Timo, 22 aastane
Pärast meetodi kasutamist on minu peenis muutunud uskumatult tugevaks.
Sander, 25 aastane
Pärast seda kui alustasin treenimist teie süsteemi järgi, muutus mu peenis kaks sentimeetrit pikemaks ja umbes poolteist sentimeetrit jämedamaks. Ausalt, teie meetod on super!
Viktor, 22 aastane
Alguses kahtlesin meetodi efektiivsuses. Huvi pärast otsustasin järgi proovida ning ebaõnnestumise korral müüdi purustada. Enne treeningute algust mõõtsin oma peenise ära. Kui ma kuue nädala pärast peenist uuesti mõõtsin, olin väga üllatunud. See oli neli sentimeetrit pikem ja poolteist sentimeetrit jämedam. Meetod tõepoolest toimib, kuigi minu tulemus ei ole kaugeltki parim.
Meelis, 31 aastane
Alguses mõtlesin, et tulemust ei tule, või kui tuleb, siis väga tühine, kuid minu suureks üllatusest pärast 7 nädalat pidevat treenimist oli mu peenis 5 sentimeetrit pikem. Jämedus oli aga 14 cm! See on kaks sentimeetrit jämedam!
Arvo, 21 aastane
Möödus kaks kuud treenimist. Vaatasin ennast peeglist ja hüüatasin: „Assa mait!... Olen ju sugumürsk!“ Sain enesekindlust juurde ja ei ole enam voodis nii uje.
Valdo, 30 aastane
Ime, kui lihtne ja tõhus on teie MEETOD. Umbes kuuga kasvas mu peenis 6 cm! Olen oma tulemusega igati rahul. Minu naine ka!
Ilmar, 32 aastane
Suur tänu teile! Saavutatud tulemus rahuldab mind igati. Nüüd ma tean: suur peenis on seksis äge!
Jaan, 29 aastane
Katsetasin ennast naisega voodis. Ei tea, kas aitas treenimine või on see lihtsalt enesesisendus, kuid erektsioon on vapustav! Saan nüüd naisega kasvõi terve öö hullata. See on super!